Srpen 2012

30.8.2012

30. srpna 2012 v 12:35 | Eevee |  Jídelníčky
Snídaně: kostíci+ 1 rohlík
Svačina: nektarinka
Oběd: párek + 1 rohlík + horčice
Svačina: ??
Večeře: ??

TEkutiny: ??

Pohyb: ??


Noo zlatíčka takže co k dnešku ? :D ... k večeru j§edu za malým takže pohybu bude s tím šídlem víc než dost :D :D .... no a jinak mě nic nenapadá :D takže možná napíšu ještě něco pozdějc :D


29.8.2012

29. srpna 2012 v 11:25 | Eevee |  Jídelníčky
tak sem opět zpátky :D .... nevím proč sem nepsala a necvičila asi PML ( předmenstruační lenost :D ) ... no ale už sem tu ... ani sem stejně nějak nevěděla co psát :D .. nu co napsat ... prázdniny v prdeli a váha nic moc :D :.. super :D ... + poslední 2 dny sem nekontrolovatelně žrala :D :.. ááá nesnáším předmenstruační období :D ... no snad se mi už teď bude dařit líp :).. jakpak se máte Vy moje hubený kočičky ? :) :)


25.8.2012 Partyy :D

25. srpna 2012 v 11:16 | Eevee |  Jídelníčky

Snídaně: termix+ 1 rohlík
Svačina: broskev
Oběd: 80g těstoviny +30g rajské omáčky *
Svačina: ??
Večeře: ??

Tekutiny: ??

POhyb: Insanity ale netuším jaký :D jestli teda neusnu :D


24.8.2012

24. srpna 2012 v 13:02 | Eevee |  Jídelníčky
Snídaně: 2 plátky bebe
Svačina: čokoládová točená zmrzlina + hroznové víno
Oběd: gulášová polévka cca 2 žufany (malý) + 5 plátků loveckého salámu
Svačina: ??
Večeře:??

Pohyb: ?? ... obíhání placu na závodech Insanity už nestíhám

TEkutiny: ???


23.8.2012

23. srpna 2012 v 9:42 | Eevee |  Jídelníčky
Snídaně:2 plátky bebe oříškových + moje milovaná brusinková syrovátka :D
Svačina: ledňák
Oběd: 50g rýže + 30g omáčky (*)
Svačina: asi 4 lžíce rýže + trocha chilli kari omáčky jako k obědu :D
Večeře:ledňáky ( nanuky -_-) :D

Tekutiny : cca 2 l ?

Pohyb: Insanity Cardio Recovery


No copak vám dneska povědět děvčátka :D ..... je to toho moc a přitom nic :D ... sem strašná :D .... noo včera sme byli s taťekm pro ledňáky ( tady v jednom městě je taká prodejna kde to prodávaj po krabicích a šíleně levně :D ... a byl tam tak nádhernej skladník co to vydával :D .. tak krásně se na mě koukal :D ... jej :D ... ape už ho asi stejnak nikdy neuvidím takže můžu bejt ok :D :D... a proto furt žeru ty ledňáky :D .. z flustrace :D ..nooo jináč zítra sou konečně ty závody :D těším se jak malá :D ... jen ještě nevím v kolik tam pojedu :D ... noo nic kdyžtak ještě něco dopíšu teĎ už mě nic nenapadá :D :)... zatím pac a pusu Eevee


22.8.2012

22. srpna 2012 v 10:05 | Eevee |  Jídelníčky
omlouvám se že jsem se neozvala ale musela sem blog opustit protože mi najel na webu omylem před Bogyní ..... asi si toho ani nevšimla ale kdyby náhodou tak aby nic nepoznala :).. noo ale už jsem zpátky a už tu snad zůstanu :)

Tak tohle je Eevee :D

19. srpna 2012 v 9:56 | Eevee |  Moje žvásty, o mě a další
SMAZÁNO

SMAZÁNO

SMAZÁNO


P.S. Ta 3. je moje nejoblíbenější :D Princezáááá :D :D Sem byla ale krásný dítě co ? :D

Eevee

18. srpna 2012 v 19:43 | Eevee |  Moje žvásty, o mě a další
Jedna otázečka :D ..... Chtěli by jste vidět jak vypadám ? :D :D a upřímně :D...

18.8.2012

18. srpna 2012 v 15:52 | Eevee |  Jídelníčky
Dnešní jídelníček nemá cenu komentovat :).... volnej den jen s máminečkou doma :).... takže tak nějak jím všechno ale v malým .. .a ta potvůrka mi dělá naschvály :D udělala vynikající ostružinovou buchtu s tvarohem :D ... mohla bych to žrát od rána do večera :D... jinak sem zjistila že na nejbližsí 3 týdny mám každej víkend plnej :D juhuuu :D ... teď ještě aby všechno vyšlo :D :D :D :D ...noo a co jinak říct :D ... no za pohyb asi hodím zas insanity a zítra je volnej den :)... ale to až k večeru :).. teď se asi půjdu opalovat :).. joooo a Suzzy večer musíme dořešit ty Insanity :D snad se tady nějak sejdem :)... joo a mimochodem sem ráda že už máš lepší náladu :) :).... nooo a teĎ zpátky ke mě :D. . no co bych ještě tak řekla :D... dneska sem si zařídila spaní v místě konání těch NOČNÍCH závodů :D :D ooch :D já se tam tak těším :D doufám že tam bude pár z těch týpků co sem si minule vyhlídla :D ... snad bych z toho mohla i něco mít :D :) ... omlouvám se ale já nejsem ten typ co je štastně zadanej a všechen čas tráví s miláčkem :D ... (omlouvám se holkám které to takhle mají není to myšleno zle), ale jestli něco opravdu nejsem tak je to vztahovej typ :D... nevím proč ale příjde mi že vztahy sou strašně zavazující :D... možná je to tím že sem nikdy nikoho nemilovala :) :D ... a myslím tím teď tu opravdovou lásku ... i když sem měla pár přítelů :D... tak i když to zní hnusně nikoho z nich sem nemilovala :) :D .... nevím ale já prostě potřebuju svobodu :) :D .. nebo aspoň prozatím :)... a nebo je tu ještě ta možnost že sem stále nepotkala toho pravýho :D :D .... No a jakpak jste na tom Vy? :).. Jak to máte se vztahy a co si o nich myslíte ? :)


17.8.2012

17. srpna 2012 v 19:01 | Eevee |  Jídelníčky
Snídaně: 3 loky activia nápoje
Svačina 2 rohlíky s marmeládou + broskev
Oběd: 1/4 párku/ klobásy (nevim co to bylo)
Svačina: ??
Večeře: rajče

TEkutiny: 1,5l voda, ??

Pohyb:Insanity (jaký netuším :)), plení zahrádky