Listopad 2013

Gym ?! Yes, please !

2. listopadu 2013 v 13:51 | Michelle |  Moje žvásty, o mě a další

Ahoj lidi ! :)

Ne, ještě sem neumřela.. ale budu přispívat na blog častějc a častějc .. To máte radost co ? .. :D
No, jako první.. začala sem konečněěě.. chodit do posilovny .. Juchuuu :).. Pokud se furt někde nemůžete rozhoupat, můžu jen doporučit.. Opravdu není nic nad to, když na hodinku totálně vypnete a jste tam jen Vy a hudba.. naprosto se tam od všeho odreaguju :) Pokud tedy stále váháte, jen do toho ! Teď tam chodím třetí týden.. Mám to rozdělené tak že vždycky jedu cca tři partie.. (např břicho, biceps, záda..) kromě noh, ty jedu vždycky zvlášt.. ano ano, je to ten "opěvovaný" leg day.. :D Samozřejmě změny nejsou moc znát po třech týdnech takže to většinu lidí odradí protože chcou změny vidět možná hned po první návštěvě posilovny. Jediné kde možná vidím malililičkatou změnu je zadek.
Co se týče stravy, snažím se jíst cca pětkrát denně a do toho zapojuji proteinové nápoje a to většinou místo večeře, nebo jako součást večeře nebo jako druhou večeři :D .. podle toho jak moc mám hlad :)

Musím říct že můj pohled na ženskou krásu se fakt změnil.. už se mi nelíbí ultrahubené holky s páratkama místo rukou a s nohama které vypadají jako špagetky.. Mojím vzorem se staly vypracované a nádherné fitnessky ! :) a jsem za to moc ráda.. :))

Michelle